Hakkımızda

31 Temmuz 1970 Antalya doğumluyum. Antalya Anadolu Lisesini bitirdim. 1995 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. 1997 - 2002 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinden uzmanlığımı aldım. Burdur Gölhisar Devlet hastanesinde mecburi hizmetimi tamamladım. 2006 - 2011 yılları arasında Antalya Atatürk Devlet Hastanesinde görev yaptım.

Çeşitli dönemlerde Kaş - Demre - Alanya devlet hastanelerinde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak görev yaptım. 2011 Eylül ayından beri tam gün yasası nedeniyle kamudaki görevimden istifa edip Antalya kadın hastalıkları ve doğum uzmanı jinekolog doktor olarak özel muayenehanemde çalışmaktayım. Doğum - sezaryan - jinekolojik ameliyatlarımı ve müdahalelerimi anlaştığım özel hastanelerde (AKDENİZ ŞİFA-ANADOLU-MEDSTAR TOPÇULAR-MEDSTAR YILDIZ-MEMORİAL-MEDİCALPARK-OLİMPOS-OFM-VİTALE-YAŞAM HASTANESİ) yapmaktayım.

Hastaneye aile ile birlikte karar vermekteyiz. Antalya merkezde özel sağlık sigortaları ile anlaşmalı jinekolog ve cinsel terapist olarak çalışmaktayım. Konuştuğum Yabancı Diller İngilizce ve Almanca. Mimar Aytuna KUTLAY ile evliyim. 2011 doğumlu Adem isminde bir oğlumuz vardır. Antalya'da aylık yayınlanan FEMALE dergisinden yazılarımı takip edebilirsiniz. 7 gün 24 saat kadın doğum hastalıkları, vajinismus, lazer ile vajen estetiği daraltma vejinekoloji hakkında bilgi almak için beni arayabilirsiniz.

© 2024, Jinekolog Antalya. Tüm Hakları Saklıdır.